More Views

UVEBLOCK SPF 80 + TINTED

In stock

Regular Price: ALL 2,900.00

Special Price ALL 1,785.00

OR

shikim i shpejte

Krem me ngjyrë të lehtë, me mbrojtje shumë të lartë.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

UVEBLOCK 80 cream- Krem me ngjyrë.

  • Mbrojtje optimale UVA/UVB
  • Konsistence kremoze

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në fytyrë dhe qafë 15 minuta para ekspozimit në diell.

- 0% phenoxyethanol

- fragrance free

Additional

Manufacturer Isis Pharma
sku2 No
Quantity 40 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: UVEBLOCK SPF 80 + TINTED

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1