More Views

UVEBLOCK SPF 50 + TINTED FLUID

In stock

Regular Price: ALL 2,900.00

Special Price ALL 1,785.00

OR

shikim i shpejte

Krem me ngjyrë të lehtë me mbrojtje shumë të lartë.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

UVEBLOCK SPF50 + TINTED FLUID-Fluid me ngjyrë të lehtë 40ml 

  • Mbrojtje optimale UVA/UVB
  • Mbrojtje nga ektoina 
  • Konsistence fluide 

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në fytyrë dhe në qafë 15 minuta përpara ekspozimit në diell 

-0% paraben

-fragrance free

Additional

Manufacturer Isis Pharma
sku2 No
Quantity 40 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: UVEBLOCK SPF 50 + TINTED FLUID

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1