More Views

UVEBLOCK SPF 50 + DRY TOUCH

SKU: WECARE20190100000354

In stock

Regular Price: ALL 2,900.00

Special Price ALL 1,790.00

OR

shikim i shpejte

Krem me mbrojtje shumë të lartë SPF 50+.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

I përshtatshëm për lëkura yndyrore dhe të ndjeshme ndaj diellit, mbron intensivisht nga rrezet UVA/UVB.

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në fytyrë dhe në qafë 15 minuta përpara ekspozimit në diell.

Additional

Manufacturer Isis Pharma
sku2 No
Quantity 40 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: UVEBLOCK SPF 50 + DRY TOUCH

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1