More Views

UVEBLOCK 50 + INVISIBLE FLUID

In stock

Regular Price: ALL 2,900.00

Special Price ALL 1,785.00

OR

shikim i shpejte

Krem i lëngshëm pa ngjyrë me faktor të lartë mbrojtës, flakon 40ml.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

UVEBLOCK SPF50+ INVISIBLE FLUID -Fluid i tejdukshëm 40ml

  • -Mbrojtje optimale UVA/UVB
  • -Mbrojtje nga ektoina
  • -Konsistence fluide

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në fytyrë dhe në qafë 15 minuta përpara ekspozimit në diell.

- 0% paraben

- fragrance free

Additional

Manufacturer Isis Pharma
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: UVEBLOCK 50 + INVISIBLE FLUID

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1