More Views

SUPER RICH FACE CREAM

SKU: WECARE20190100000273

In stock

ALL 7,140.00
OR

shikim i shpejte

RICH CREAM
• Hidraton në thellësi
• Mbron ndaj faktorëve mjedisor
• Qetëson dhe zbut


Për femra me lëkurë shumë të thatë
Për lëkurat e maturuara
Për hidratim shtese gjate dimrit dhe në ambiente pa lagështi


Mënyra e përdorimit: Mëngjes dhe/ose në mbrëmje në rastin e fytyrave të thata

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Additional

Manufacturer CHRISTIAN BRETON (Paris)
sku2 1640
Quantity 50ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: SUPER RICH FACE CREAM

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1