More Views

SENSITELIAL GEL SPF 50+ MATTIFYING

In stock

Regular Price: ALL 1,870.00

Special Price ALL 1,591.20

OR

shikim i shpejte

Xhel për mbrojtje nga rrezatimi diellor i dizenjuar për: lëkurë të yndyrtë akneike, lëkurë intolerante ndaj rrezatimit diellor, situatat ekstreme të rrezatimit, lëkurë delikate.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

SENSITELIAL GEL SPF 50+

Ky produkt i kujdesit mbulon të gjithë spektrin UVA / UVB në sajë të kombinimit ekskluziv të filtrave organik të diellit dhe filtrave mineral, duke siguruar mbrojtje efektive ndaj diellit për lëkurat më të ndjeshme yndyrore.

Strukture e lehtë, i padukshëm në aplikim, fotostable, i qëndrueshëm ndaj ujit

  • Fotoprotektive
  • I padukshëm
  • Strukture me përfundim mat
  • Nuk lë asnjë shenjë të bardhë
  • Asnjë efekt yndyror
  • Jo ngjitës

Mënyra e përdorimit: Aplikoni produktin bujarisht, 30 minuta para ekspozimit në diell. Ri-aplikoni rregullisht, sidomos pas djersitjes, notit, futjes në ujë gjatë plazhit ose pas vetëfshirjes së lëkurës.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity 40 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: SENSITELIAL GEL SPF 50+ MATTIFYING

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1