More Views

Principium Super C 500mg

In stock

ALL 1,120.00
OR

shikim i shpejte

Suplement me vitamin C nga Rosa Canina dhe fruti Camu camu. Vitamina C është një ndër vitaminat më të rëndësishme falë spektrit të gjerë të veprimit, nxit funksionet e sistemit imunitar, është antioksidant shumë i mirë dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ, gjithashtu nxit përthithjen e hekurit dhe ndihmon në reduktimin e lodhjes. Mund të përdoret në rastet e mosmarrjes së mjaftueshme me ushqime, nga të moshuarit, gjatë shtatzënive dhe ushqyerjes me gji, nga duhanpirësit dhe të gjithë ata që jetojnë në vende të ndotura.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Suplement me vitamin C nga Rosa Canina dhe fruti Camu camu. Vitamina C është një ndër vitaminat më të rëndësishme falë spektrit të gjerë të veprimit, nxit funksionet e sistemit imunitar, është antioksidant shumë i mirë dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ, gjithashtu nxit përthithjen e hekurit dhe ndihmon në reduktimin e lodhjes. Mund të përdoret në rastet e mosmarrjes së mjaftueshme me ushqime, nga të moshuarit, gjatë shtatzënive dhe ushqyerjes me gji, nga duhanpirësit dhe të gjithë ata që jetojnë në vende të ndotura.

Pa gluten, pa laktozë.E përshtatshme për veganet.

Përdorimi:

1 tablet në ditë, merret me pak ujë ndërmjet vakteve.

Përbërësit:

Extract of Rosa canina titrated at 70% in vitamin C, extract of Camu camu titrated at 10% in vitamin C.

 

Additional

Manufacturer BIOS LINE
sku2 BL7409
Quantity 24 tab

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Principium Super C 500mg

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1