More Views

PERMEN

In stock

ALL 1,654.00
OR

shikim i shpejte

Tribulus terrestris 250 mg; Ginnseng 83,3 mg; L- Arginine 166,7 mg

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Permen® është një preparat unik special zbuluar për të favorizuar funksionet seksuale të mashkullit. Ka influencë pozitive në mirëmbajtjen e shëndetit seksual, ndihmon ereksionin, potencën mashkullore, epshin dhe performancën. Përbërësit aktiv kryesorë, L-argini dhe Tribulus, që influencojnë pozitivisht mbi cilësinë dhe zgjatjen e ereksionit.

Ginseng nxit ndjesinë e dëshirës seksuale - epshin, L-arginina dhe Tribulus kanë efekt pozitiv në spermatogjenezë (formimin dhe lëvizshmërinë e spermatozoidit) duke ndikuar pozitivisht në fertilitet. Përdorimi i rregullt dhe afatgjatë ndihmon në cilësinë dhe intensitetin e aktivitetit seksual.

EFEKTET:

• Ndihmon ereksionin

• Ka efekt pozitiv mbi dëshirën seksuale, vonim (të ereksionit) dhe performancë

• Influencon dobishëm në fertilitet

• Ndihmon aktivitetin seksual

Mënyra e përdorimit: 2 herë nga një tabletë në ditë, pas vakteve e shoqeruar me një gotë ujë. Rekomandohet të përdoret për një kohë të gjatë.

Additional

Manufacturer Walmark
sku2 No
Quantity kuti x 20 tb

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: PERMEN

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1