More Views

ERBEROS

SKU: wecare2019010000005

In stock

ALL 2,465.00
OR

shikim i shpejte

Favorizon funksionimin normal të prostatës. Kundërshton lodhjen fizike dhe mendore. Veprim stimulues, tonifikues dhe energjizant. Veprim afrodiziak.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

ERBEROS -Shtesë ushqimore me bazë ekstrakte bimore e cila shërben për të:

  • Favorizuar funksionet normale të prostatës
  • E dobishme për të përmirësuar ndjeshëm performancën seksuale
  • Kundërshton lodhjen fizike dhe mendore
  • Nxit veprimin, tonik dhe energjetik
  • Redukton lodhjen fizike dhe mendore

Shtesa ushqimore me veprim tonik, e aftë për të luftuar lodhjen fizike dhe mendore dhe për të favorizuar funksionimin normal të prostatës. Një formulë natyrale që mund të ndikoj efektivisht në efikasitetin fiziko-mendor, në mirëqenien dhe harmoninë e çiftit.

Kundërindikacionet: Nëse jeni duke marrë antikoagulante ose medikamente, antitrombocitare , konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të merrni këtë produkt. Ne nuk rekomandojmë përdorimin e produktit gjatë shtatzënisë dhe laktacionit. Nuk rekomandohet për përdorim në gratë e moshës se lindjes së fëmijëve dhe në individë te të dyja sekseve prepubertale.

Mënyra e përdorimit: 2-4 tableta në ditë, pas ushqimit, të shoqëruara me lëngje.

Additional

Manufacturer Erbenobili
sku2 No
Quantity flakon x 60 tab

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: ERBEROS

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1