More Views

DUOLYS SOLAIRE SPF 50

In stock

ALL 3,040.00
OR

shikim i shpejte

Krem anti-rrudhë me mbrojtje të lartë ndaj diellit dhe rrezeve UVB+UVA, për lëkura delikate dhe intolerante ndaj diellit.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

DUOLYS SOLAIR SPF 50+

Krem për kujdesin ndaj diellit, kundër-moshës.

Krem dite i cili bën mbrojtjen më optimale ndaj rrezatimit UVA/UVB.

Ky krem përdoret për lëkurë të ndjeshme dhe të brishtë ndaj diellit, veçanërisht për lëkurat e zbardhura, të cilat natyralisht janë të ndjeshme ndaj rrezeve të diellit. Ai gjithashtu mbron lëkuren nga vjetrimi dhe radikalet e lira, falë kompleksit unik antioksidant, i cili parandalon dëmtimin nga rrezet-UV.

I lëngshëm dhe i lehtë për tu përhapur në fytyrë, qafë dhe dekolte, ai është gjithashtu rezistent ndaj ujit.

Ka veti fotoprotektive duke qenë kështu i përshtatshëm, si për jetën e përditshme ashtu edhe për mbrojtjen maksimale ndaj kushteve ekstreme diellore.

  • Një krem kundër moshës, i cili gjithashtu është fotoprotektiv.
  • Një formë dozimi ultra e lëngshme, e lehtë, fotostable dhe rezistente ndaj ujit.
  • Dozim preciz, falë pompës së matjes, për mbrojtje të përmirësuar ndaj diellit.

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni produktin bujarisht, 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Ri-aplikoheni rregullisht, sidomos pas djersitjes, notit, apo vetëfshirjes së produktit. Super ekspozimi ndaj rrezeve të diellit, është i dëmshëm për shëndetin. 

  1. Vendosni 2 doza kremi në gishta 
  2. Aplikoheni në fytyrë, rreth mjekrës, faqeve, ballit dhe hundës
  1. Fërkoni çdo pjesë të fytyrës tuaj në mënyrë rrethore.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity flakon

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: DUOLYS SOLAIRE SPF 50

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1