More Views

COLLAGENAT NO-AGE DRINK

In stock

ALL 3,430.00
OR

shikim i shpejte

Suplement ushqimor i bazuar në kolagjen, elastinë, ekstrakt perimesh dhe vitamin C


Kolagjeni është i rëndësishëm për trupin tonë pasi merr pjesë në : ruajtjen e vetive elastike dhe rigjeneruese të lëkurës, në ruajtjen e vetive strukturore dhe funksionale të kartilagjeve.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Suplement ushqimor i bazuar në kolagjen, elastinë, ekstrakt perimesh dhe vitamin C

Kolagjeni është i rëndësishëm për trupin tonë pasi merr pjesë në : ruajtjen e vetive elastike dhe rigjeneruese të lëkurës, në ruajtjen e vetive strukturore dhe funksionale të kartilagjeve.

INGREDIENTS:

ACQUA DEMINERALIZZATA, COLLAGENE MARINO IDROLIZZATO, EMULSIONANTE: GLICERINA VEGETALE E422; FRUTTOSIO, GAMMA-CICLODESTRINE, ACIDIFICANTE: ACIDO CITRICO; ELASTINA IDROLIZZATA, VITAMINA C, AROMA, ACIDO L-GLUTAMMICO, L-PROLINA, GLICINA, ORNITINA L-CLORIDRATO, ESTRATTO SECCO DI CENTELLA ASIATICA ERBA (CENTELLA ASIATICA, MALTODESTRINA), ESTRATTO SECCO DI TÈ VERDE FOGLIE (CAMELLIA SINENSIS, MALTODESTRINA), ESTRATTO SECCO DI POLYGONUM RADICE (POLYGONUM CUSPIDATUM, MALTODESTRINA) TITOLATO AL 50% IN TRANS-RESVERATROLO, SODIO IALURONATO, ACIDO ALFA-LIPOICO, CONSERVANTE: POTASSIO SORBATO E202, SODIO BENZOATO E211; ZINCO GLUCONATO, PIRIDOSSINA IDROCLORIDE (VITAMINA B6), RAME GLUCONATO. CONTAINS INGREDIENTS OF FISH ORIGIN

 

Përdorimi: 1 flakon në ditë, siç është ose i tretur, ndërmjet vakteve.

Additional

Manufacturer Pharmalife
sku2 0347NA
Quantity 10 flakona 25 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: COLLAGENAT NO-AGE DRINK

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1