More Views

LIFTOX

SKU: WECARE20190100000250

In stock

ALL 5,540.00
OR

shikim i shpejte

LIFTOX  • Serum me efekt lifting

  • Anti-rrudhë   • Për gratë që përdorin botox si trajtues afatgjatë

  • Pas injeksioneve

  • Për gratë që kanë frikë nga gjilpërat

  • Nga mosha 25-30 vjeç si përkujdesës dhe parandalues 


I ftohtë me përbërje në trajtë Xheli + roll on me presion të ulët + ingredientët aktiv


Mënyra e përdorimit: Në mëngjes / mbrëmje / gjatë gjithë ditës. Mund të aplikohet mbi make up

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Additional

Manufacturer CHRISTIAN BRETON (Paris)
sku2 1101
Quantity 10ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: LIFTOX

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1