More Views

BIOSTATINE FORTE

In stock

ALL 2,060.00
OR

shikim i shpejte

Kontribuon në kontrollin e kolesterolit plazmatik.


I përgatitur me bazë perimesh, i aftë për të rivendosur kolesterolin në nivelet e duhura për enët e gjakut dhe arteriet.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Kontribuon në kontrollin e kolesterolit plazmatik.

I përgatitur me bazë perimesh, i aftë për të rivendosur kolesterolin në nivelet e duhura për enët e gjakut dhe arteriet.

INGREDIENTS:

Dry extract of fermented red rice (Oryza sativa, Monascus purpureus, maltodextrin) titrated at 1.5% in Monacolin K

Bulking agent: microcrystalline cellulose

Dry extract of Artichoke leaves (Cynara scolymus, maltodextrin) titrated at 2,5% in Cinarina

Citroflavonoids titrated at 60% in Hesperidin

Bulking agent: calcium phosphate

Anti-caking agents: magnesium stearate, silicon dioxide

Përdorimi: 1 tablet para vaktit të drekës dhe 1 përpara vaktit të darkës.

Additional

Manufacturer Pharmalife
sku2 0344NA
Quantity 10mg 60 kapsula

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: BIOSTATINE FORTE

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1