More Views

BB CREAM LIGHT

SKU: WECARE20190100000265

In stock

ALL 3,330.00
OR

shikim i shpejte

BB CREAM LIGHT  • Mbron dhe hidraton

  • Zbute rrudhat

  • Largon shkëlqimin

  • Fsheh papërsosmërit   • Për femrat


Mënyra e përdorimit: Për të gjitha tonalitete dhe tipet e lëkurës

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Additional

Manufacturer CHRISTIAN BRETON (Paris)
sku2 1270
Quantity 30ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: BB CREAM LIGHT

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1