More Views

ALOE MIRTILLO & VITE 1 LITRO

In stock

ALL 2,960.00
OR

shikim i shpejte

Suplement ushqimor me blueberry dhe rrush për funksionimin e mikroqarkullimit.


Aloe 100% blueberry dhe rrush, ideale për funkionimin e mikroqarkullimit, përmban ekstrakt të thatë aloe vera të përqëndruar 200:1, të titruar në polisaharide dhe e pasur në acemannan, spraj i frutit të thatë të blueberryt dhe ekstrakti i thatë i farave të rrushit.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Suplement ushqimor me blueberry dhe rrush për funksionimin e mikroqarkullimit.

Aloe 100% blueberry dhe rrush, ideale për funkionimin e mikroqarkullimit, përmban ekstrakt të thatë aloe vera të përqëndruar 200:1, të titruar në polisaharide dhe e pasur në acemannan, spraj i frutit të thatë të blueberryt dhe ekstrakti i thatë i farave të rrushit.

-Antioksidant
-Përmirëson qarkullimin periferal
-Mbrojtës endotelial
-Gastroprotektor
-Rregullator për funksionin tretës dhe heparin
-Detoksifikues/ purifikues
-Imunostimualnt
-Tonifikues

 Blueberry ka veti anti-edematoze, vazoprotektive dhe mekanizma rregullatore të permeabilitetit kapilar.

INGREDIENTS:

Demineralized water

Dry extract of Aloe vera juice (Aloe barbadensis, maltodextrin) * concentrate 200: 1, gammacyclodextrins

Antioxidant: ascorbic acid (E300) < / li>

Blueberry fruit spray dried (Vaccinum myrtillus, maltodextrin)

Dry extract of Grapevine seeds (Vitis vinifera)

Preservative: potassium sorbate, sodium benzoate

Aroma

Sweetener: sucralose

Acidifier: citric acid

* from organic cultivation

Përdorimi: Për përdorim korrekt ne rekomandojmë të merret 20ml (1 masë) produkt i pastër ose i tretur me ujë 2-3 herë në ditë.

Additional

Manufacturer Pharmalife
sku2 0348NA
Quantity 1 liter

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: ALOE MIRTILLO & VITE 1 LITRO

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1