More Views

Aloe Actimed

In stock

ALL 2,100.00
OR

shikim i shpejte

Lëng i pastër Aloe Vera Barbadensis Miller i cilësisë më të lartë. 100% i pastër, pa shtuar lëng, sheqer ose aromatizues.
Doza e keshilluar dhe perdorimi: Rekomandohet marrja e 2 deri në 6 lugë gjelle në ditë, të pastër ose të holluar në një lëng tjetër të ftohtë.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Lëng i pastër Aloe Vera Barbadensis Miller i cilësisë më të lartë. 100% i pastër, pa shtuar lëng, sheqer ose aromatizues.
Doza e keshilluar dhe perdorimi: Rekomandohet marrja e 2 deri në 6 lugë gjelle në ditë, të pastër ose të holluar në një lëng tjetër të ftohtë.

Additional

Manufacturer NATURANDO
sku2 No
Quantity 1 liter

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Aloe Actimed

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1