More Views

UVEBLOCK CLEAN DERM SPF 30

In stock

Regular Price: ALL 1,560.00

Special Price ALL 1,326.00

OR

shikim i shpejte

Krem me faktor mbrojtës i indikuar për lëkurë me prirje të yndyrshme.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

UVEBLOCK CLEAN DERM SPF 30-Krem i tejdukshëm për lëkure të yndyrshme 40ml 

  • Mbrojtje optimale UVA/UVB
  • Me përbërës aktiv sebo-rregullues
  • Konsistence kremoze jo e yndyrshme 

Mënyra e përdorimit: Aplikohet në fytyrë dhe në qafë 15 minuta përpara ekspozimit në diell.

- 0% paraben 

- 0% phenoxyethanol

- fragrance free

- hypoallergenic

- non comedogenic

Additional

Manufacturer Isis Pharma
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: UVEBLOCK CLEAN DERM SPF 30

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1