More Views

Ultra Pep Bruciagrassi Zero

In stock

ALL 3,900.00
OR

shikim i shpejte

Suplement ushqimor i formuluar me ekstrakte bimësh për ata që duan të ruajnë peshën nën kontroll pa marrë jod ose kafeinë. Nuk përmban asnjë burim jodi ndërsa sasia e kafeinës është më e ulët se ajo e një kafe decafeinato. Përmban çaj jeshil, i dobishëm për humbjen në peshë, Gymnema e cila ndihmon për të kontrolluar urinë dhe krom që ndihmon në mbajtjen e glukozës në gjak në nivele të duhura. Formulës i është shtuar Alpinia Galanga, një erëz nga tradita lindore e cila ndihmon në të qënit alert mendërisht dhe nxit fokusimin e përqëndrimin, gjë që është e nevojshme gjatë proçesit të humbjes në peshë. Një tjetër element përbërës është bima Eleutherococcus e cila ka veti tonifikuese.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Suplement ushqimor i formuluar me ekstrakte bimësh për ata që duan të ruajnë peshën nën kontroll pa marrë jod ose kafeinë. Nuk përmban asnjë burim jodi ndërsa sasia e kafeinës është më e ulët se ajo e një kafe decafeinato. Përmban çaj jeshil, i dobishëm për humbjen në peshë, Gymnema e cila ndihmon për të kontrolluar urinë dhe krom që ndihmon në mbajtjen e glukozës në gjak në nivele të duhura. Formulës i është shtuar Alpinia Galanga, një erëz nga tradita lindore e cila ndihmon në të qënit alert mendërisht dhe nxit fokusimin e përqëndrimin, gjë që është e nevojshme gjatë proçesit të humbjes në peshë. Një tjetër element përbërës është bima Eleutherococcus e cila ka veti tonifikuese.

 

Pa gluten, pa laktozë.E përshtatshme për veganet.

 

Përdorimi: Merrni 2 tableta në ditë me pak ujë, një në mëngjes dhe një mesditë.

 

Përbërësit: Green Tea titrated in Epigallocatechin gallate (EGCG), Gymnema leaves, EnXtraTM – patented extract of Alpinia galanga, Eleutherococcus, Bioperine – Piperine from black pepper fruit

Additional

Manufacturer BIOS LINE
sku2 PEP74
Quantity 60 tableta

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Ultra Pep Bruciagrassi Zero

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1