More Views

Aqualia Thermal Gel

In stock

ALL 3,690.00
OR

shikim i shpejte

Krem hidratues intensiv në një formulë shumë të rehatshme xheli.Kremi është formuluar me acid hialuronik me origjinë natyrale dhe ujë të pasur me minerale për të siguruar hidratim që zgjat dhe një pamje të freskët që ndihet e rehatshme.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Krem hidratues intensiv në një formulë shumë të rehatshme xheli.Kremi është formuluar me acid hialuronik me origjinë natyrale dhe ujë të pasur me minerale për të siguruar hidratim që zgjat dhe një pamje të freskët që ndihet e rehatshme. I përshtatshëm për lëkurat normale dhe ato mikse, jep një shkëlqim natyral.

Përdorimi:

Aplikojeni 2 herë në ditë pas larjes së fytyrës, përhpeni produktin në fytyrë dhe drejt qafës me lezivje rrethore pëe të stimuluar qarkullimin si dhe përthithjen e kremit.

Përbërësit:

AQUA / WATER/ EAU • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • MANNOSE • CARBOMER • SODIUM PCA • SALICYLIC ACID • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM HYALURONATE • LIMNANTHES ALBA SEED OIL / MEADOËFOAM SEED OIL • CAPRYLYL GLYCOL • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • PARFUM / FRAGRANCE. 

 

Additional

Manufacturer VICHY
sku2 No
Quantity 50 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Aqualia Thermal Gel

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1