More Views

Mineral 89 - 89%

In stock

ALL 4,000.00
OR

shikim i shpejte

Mineral 89 është hidratues I përbërë me acid hialuronik me origjine natyrale dhe me 89 % Uje Termal mineral te Vichy, forcon lëkurën duke e bërë më rezistente dhe duke minimizuar linjat e vogla të mimikës.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Mineral 89 është hidratues I përbërë me acid hialuronik me origjine natyrale dhe me 89 % Uje Termal mineral te Vichy, forcon lëkurën duke e bërë më rezistente dhe duke minimizuar linjat e vogla të mimikës. I përbërë me 15 minerale të pasura me ujë ky hidratues mbron lëkurën nga sulmet e jashtme dhe faktoret e dëmshëm ambjental që e bëjnë të duket e lodhur dhe me disa vite më shumë. Ofron hidratim të gjatë 24 orësh të lëkurës. Pas përdorimit lëkura është menjëhere më e tonifikuar, më e hidratuar dhe më e shëndetshme. 

Pa silikon, paraben, fragrancë , alkool si dhe hipoalergjik.

Përdorimi:

Përdoret për të gjitha tipet e lëkurave edhe ato më sensitive. Me vetëm 2 pika prej produktit direkt në lëKurë të pastër në mëngjes e në mbrëmje.

Përbërësit

AQUA / WATER - PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN - GLYCERIN - BUTYLENE GLYCOL - METHYL GLUCETH-20 - CARBOMER - SODIUM HYALURONATE - PHENOXYETHANOL - CAPRYLYL GLYCOL - CITRIC ACID - BIOSACCHARIDE GUM-1

Additional

Manufacturer VICHY
sku2 No
Quantity 75 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Mineral 89 - 89%

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1