More Views

Anthelios Pigmentation 50+

In stock

ALL 3,000.00
OR

shikim i shpejte

Anthelios Pigmenation Tinted Cream SPF 50+ është një produkt dermatologjik mbrojtës ndaj diellit i pasur me Procerad i cili njëtrajteson dhe uniformizon pamjen.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme dhe me hiperpigmentime, si njollat gjatë shtatzanisë dhe njollat e moshës. Anthelios Pigmenation Tinted Cream SPF 50+ është një produkt dermatologjik mbrojtës ndaj diellit i pasur me Procerad i cili njëtrajteson dhe uniformizon pamjen. Formula ofron një spektër të gjerë (UVA-PF 39, UVB, Infrared-A dhe dëmtimin e ndotjes) mbrojtje me ngjyrë për lëkurat e ndjeshme nga rrezet UV dhe me hiperpigmentime (njolla) të dukshme.

XL-Protect™ ofron mbrojtje të lartë ndaj rrezeve  UVA/UVB.

Teksturë e lehtë, që nuk ngjit. Jo komedogjenik.

E testuar dermatologjikisht, pa fragrancë. Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi:

Aplikojeni para ekspozimit në diell pasi keni aplikuar të gjitha produktet e tjera të rutinës tuaj. Riaplikojeni sa herë ta keni të nevojshme gjatë ditës.

Përbërësit:

Aqua/Water, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, CI 77891/Titanium Dioxide, Drometrizole Trisiloxane, CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, Styrene/Acrylates Copolymer, Dimethicone, Zea Mays Starch / Corn Starch, Propylene Glycol, Synthetic Wax, Diethylhexyl Butamido Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Myristic Acid, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, PEG-8 Laurate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Triethanolamine.

Additional

Manufacturer LA ROCHE-POSAY
sku2 No
Quantity 50 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Anthelios Pigmentation 50+

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1