More Views

Toleriane Soin Lavant

In stock

ALL 3,080.00
OR

shikim i shpejte

Larës kremoz delikat që lufton tharjen e lëkurës. Produkti i nevojshëm për pastrimin e lëkurës nga makeup-i dhe papastërtitë në përgjithësi me në përbërje cobobetaine, një surfaktant të shoqëruar me 4 ingredient aktiv. 

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Larës kremoz delikat që lufton tharjen e lëkurës. Produkti i nevojshëm për pastrimin e lëkurës nga makeup-i dhe papastërtitë në përgjithësi me në përbërje cobobetaine, një surfaktant të shoqëruar me 4 ingredient aktiv. Uji termal qetëson dhe zbut lëkurën gjatë pastrimit.

Përdorimi:

Vendosni produktin në duar të lagura dhe më pas masazhojeni në fytyrë, më pas shplajeni më ujë të bollshëm dhe thajeni fytyrën me peshqir butësisht.

Përbërësit:

Aqua, glycerin, pentaerythritylhexanoate, propylene glycol, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, polysorbate 60, ceramide NP, niacinamide, sodium chloride, coco-betaine, disodium EDTA, caprylyl glycol, panthenol, t-butyl alcohol, tocopherol.

Additional

Manufacturer LA ROCHE-POSAY
sku2 No
Quantity 400 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Toleriane Soin Lavant

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1