More Views

Herbal Deodorant

In stock

ALL 1,700.00
OR

shikim i shpejte

Kontrollon aromen e pakendshme te shkaktuar nga bakteret e lekures, fale perzierjes BIO te antibakterialeve te vajit esencial te Palm Rose dhe ekstrakteve te luleve qe perforcojne barrieren mbrojtese te lekures dhe shtojne hidratimin.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Kontrollon aromen e pakendshme te shkaktuar nga bakteret e lekures, fale perzierjes BIO te antibakterialeve te vajit esencial te Palm Rose dhe ekstrakteve te luleve qe perforcojne barrieren mbrojtese te lekures dhe shtojne hidratimin.

Additional

Manufacturer MADARA
sku2 No
Quantity 50ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Herbal Deodorant

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1