More Views

Cleanance Gel Nettoyant

In stock

ALL 2,700.00
OR

shikim i shpejte

Xhel larës, purifikues i cili shkumëzon lehtësisht për të pastruar yndyrën e tepërt dhe papastërtitë e lëkurave të yndyrshme dhe të prirura për akne.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Xhel larës, purifikues i cili shkumëzon lehtësisht për të pastruar yndyrën e tepërt dhe papastërtitë e lëkurave të yndyrshme dhe të prirura për akne. Përbërëja e tij kombinon ingredient aktiv të cilët pastrojnë fillimisht lëkurën, ulin prodhimin e yndyrës së tepërt si dhe falë vetive të ujit termal luajnë rol në qetësimin e irritimeve dhe fytyrës në tërësi. Larësi ka Ph fiziologjik, është i përshtatshëm për njerëzit të cilët mbajnë lente, nuk përmban sapune dhe ka tolerancë të lartë ndaj lëkurës. Formula është e biodegradueshme.

Përdorimi:

Lajeni fytyrën me të 2 herë në ditë duke e vendosur në fytyrë të lagur dhe duke e masazhuar lehtësisht me mollëzat e gishtave. Më pas shplajeni me ujë të bollshëm. Mund ta përdorni në fytyrë ose në trup.

Përbërësit:

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, WATER, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, ZINC COCETH SULFATE, POLYSORBATE 20, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERYL LAURATE, GREEN 5 (CI 61570), LAURIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM METHYL ISETHIONATE, YELLOW 5 (CI 19140), ZINC GLUCONATE

Additional

Manufacturer AVENE
sku2 No
Quantity 400 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Cleanance Gel Nettoyant

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1