More Views

AmiNexil Clinical

In stock

ALL 9,300.00
OR

shikim i shpejte

Trajtim për flokët me 5 ingredient aktiv që synojnë ta përmirësojnë tërësisht shëndetin dhe pamjen e tyre.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Trajtim për flokët me 5 ingredient aktiv që synojnë ta përmirësojnë tërësisht shëndetin dhe pamjen e tyre. Arginina dhe Kafeina stimulojnë mikroqarkullimin duke nxitur kështu daljen e folikulave të reja ndërsa uji termal mineral Vichy ribalancon mjedisin e skalpit dhe njëkohësisht e qetëson atë. Pëbërësit e tjerë si Aminexil dhe SP94 ndikojnë në rritjen dhe forcimin e folikujve delikat. Ky trajtim ju ndihmon në rritjen e flokut dhe gjtihashtu e ushqen duke i dhënë atyre shkëlqim dhe pamje të mëndafshtë.

Përdorimi:

Përdorni 1 ampulë në ditë ose minimalisht 3 herë në javë duke e masazhuar në skalp. Trajtojeni flokun me të për një periudhë 6 javore ose edhe më shumë.

Përbërësit:

Aqua/Water, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Arginine, BHT, Caffeine, Lactic Acid, Niacinamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Piroctone Olamine, Pyridoxine HCI, SaffloWer Glucoside, Sodium Citrate, Tocopherol, Parfum/Fragrance

 

Additional

Manufacturer VICHY
sku2 No
Quantity 21 x 6 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: AmiNexil Clinical

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1