More Views

Hyalu B5 Serum

In stock

ALL 5,100.00
OR

shikim i shpejte

Serum për hidratimin intensiv të fytyrës e qafës. Serumi përmirëson barrierën e hidratimit të lëkurës duke dhënë një pamje të tendosur e të shëndetshme.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Serum për hidratimin intensiv të fytyrës e qafës. Serumi përmirëson barrierën e hidratimit të lëkurës duke dhënë një pamje të tendosur e të shëndetshme. Përbërja kombinon përqëndrim të lartë acidi hialuronik, madecassoside ( ingredient aktiv i derivuar nga bima Centella me efekt të fuqishëm në rigjenerimin e qelizave epidermale dhe kolagjenit si dhe antioksidant) dhe vit. B5 me efekt rigjenerues. Formula minimaliste në përmbajtje është e përshtashme për çdo lloj lëkurë, edhe ato më të ndjeshme.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë të pastër në mbrëmje, përpara së të vendosni kremin hidratues.

Përbërësit:

AQUA / WATER • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • PROPYLENE GLYCOL • PANTHENOL • PENTYLENE GLYCOL • DIMETHICONE • PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES • PPG-6-DECYLTETRADECETH-30 • GLYCERYL ISOSTEARATE • MADECASSOSIDE • SODIUM HYALURONATE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DISODIUM EDTA • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • XANTHAN GUM • BUTYLENE GLYCOL • TOCOPHEROL • PHENOXYETHANOL • PARFUM / FRAGRANCE

Additional

Manufacturer LA ROCHE-POSAY
sku2 No
Quantity 30 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Hyalu B5 Serum

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1