More Views

Eau Thermale Avene

In stock

ALL 1,800.00
OR

shikim i shpejte

Ujë termal i marrë direkt pranë burimit dhe paketuar në ambjent steril për të ruajtur  të gjitha benefitet e tij. Përbërja e tij vetëm me përmbajtje të ujit termal Avene, është shkencërisht e testuar për vetitë qetësuese që jep në lëkurë. Lëkura juaj do të mbërthehet nga ndjesia e qetësisë dhe butësisë që promovon uji termal.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Ujë termal i marrë direkt pranë burimit dhe paketuar në ambjent steril për të ruajtur  të gjitha benefitet e tij. Përbërja e tij vetëm me përmbajtje të ujit termal Avene, është shkencërisht e testuar për vetitë qetësuese që jep në lëkurë. Lëkura juaj do të mbërthehet nga ndjesia e qetësisë dhe butësisë që promovon uji termal.

Përdorimi:

Mund të përdoret për të gjitha tipet e lëkurave por veçanërisht e rekomanduar për lëkurat sensitive, hipersenstive, të prirua për alergji si dhe të irrituara si pasojë e:
- ndërhyrjeve estetike apo kirugjikale
- skuqjeve
- rrezeve të diellit
-heqjes së makeup-it
-depilimit
-gjatë udhëtimeve

Sprucojeni gjatë ditës ose mbrëmjes sa herë ta ndjeni të nevojshme për të pasur ndjesine e freskisë dhe butësisë.

Përbërësit:

WATER/EAU (AQUA). NITROGEN.

Additional

Manufacturer AVENE
sku2 No
Quantity 300 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Eau Thermale Avene

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1