More Views

Serum Pure Vitamin C

In stock

ALL 5,100.00
OR

shikim i shpejte

Pure Vitamin C 10 parandalon dhe ndihmon në korigjimin e pamjes së rrudhave, edhe për lëkurat më të ndjeshme. Menjëherë, lëkura është më e butë, më e hidratuar dhe rrezaton. 

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Pure Vitamin C 10 parandalon dhe ndihmon në korigjimin e pamjes së rrudhave, edhe për lëkurat më të ndjeshme. Menjëherë, lëkura është më e butë, më e hidratuar dhe rrezaton. Rrudhat dhe vijat e holla reduktohen, tekstura dhe toni i lëkurës janë më uniforme. Lëkura rifiton shkëlqimin e saj. Ky serum kombinon vitaminën C 10%, acid salicilik dhe neurosensinë për efektivitet optimal, i përshtatshëm dhe për lëkura të ndjeshme.

  • E testuar dermatologjiksht
  • Jo komedogjenik
  • Pa paraben

Përdorimi:

Aplikoni 3-4 pika në fytyrë në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Rekomandohet të mbroni me kujdes lëkurën ndaj diellit  gjatë përdorimit të produkteve me antioksidues si Vit. C.

Përbërësit:.

AQUA / WATER / EAU • ASCORBIC ACID • CYCLOHEXASILOXANE • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • POTASSIUM HYDROXIDE • POLYMETHYLSILSESQUIOXANE • POLYSILICONE-11 • DI M E T H I C O N E • P ROP Y L E N E G LY COL • PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE • C13-14 ISOPARAFFIN • TOCOPHEROL • SODIUM HYALURONATE • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • ADENOSINE • ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER • PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE • P O L OX AME R 3 3 8 • S A L I C Y L I C A C I D • POLYACRYLAMIDE • TOLUENE SULFONIC ACID • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • XANTHAN GUM • CAPRYLYL GLYCOL • DISODIUM EDTA • BHT • LAURETH-7 • PARFUM / FRAGRANCE

Additional

Manufacturer LA ROCHE-POSAY
sku2 No
Quantity 30 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Serum Pure Vitamin C

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1