More Views

SENSITELIAL CREAM SPF 50 - 40ML

In stock

Regular Price: ALL 1,872.00

Special Price ALL 1,591.20

OR

shikim i shpejte

Krem me mbrojtje të lartë ndaj diellit dhe rrezeve UVB+UVA. Për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

SENSITELIAL CREAM SPF 50+

Ky produkt i kujdesit të lëkurës ndaj diellit, garanton mbrojtje optimale UVA / UVB, falë kombinimit ekskluziv të filtrave organik të diellit duke siguruar mbrojtje efektive ndaj diellit për lëkurat më të ndjeshme, duke përfshirë kushtet e ekspozimit ekstrem. I padukshëm, i qëndrueshëm ndaj dritës dhe i qëndrueshëm ndaj ujit, ai depërton shpejt në lëkure.

  • Fotoprotektive, i padukshëm
  • I qëndrueshëm ndaj ujit
  • Nuk lë asnjë shenjë të bardhë
  • Nuk le asnjë efekt yndyror në lëkure
  • Pa arome

Mënyra e përdorimit: Aplikoni produktin bujarisht, 30 minuta para ekspozimit në diell. Ri-aplikoni rregullisht, sidomos pas djersitjes, ose pas notit apo futjes në ujë në periudhën e plazhit.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: SENSITELIAL CREAM SPF 50 - 40ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1