More Views

SECALIA SHOWER CREAM 200ml

SKU: WECARE20190100000353

In stock

ALL 1,530.00
OR

shikim i shpejte

Krem ushqyes. Për lëkura të thata.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Pastron lëkurën tuaj të thatë, të prirur nga ekzema. Riparon, siguron një lehtësim afatgjatë dhe hidraton lëkurën tuaj sapo të dilni nga dushi.

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni në lëkurë të lagur më parë. Shkumëzoheni dhe shpëlaheni.

Additional

Manufacturer Isis Pharma
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: SECALIA SHOWER CREAM 200ml

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1