More Views

Principium Complesso B Forte

In stock

ALL 2,030.00
OR

shikim i shpejte

Complesso B Forte është një suplement dietik që përmban grupin e vitaminave B, Paba, Inozitol dhe Sunfloëer Lecithin të titruar me fosfatidilkolinë 24%. Doza e saj e lartë përdoret për mirëqenien e organizmit në situatat ku nevojitet më shumë.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Për të marrë të gjitha benefitet e kompleksit të vitaminave B.

Complesso B Forte është një suplement dietik që përmban grupin e vitaminave B, Paba, Inozitol dhe Sunflower Lecithin të titruar me fosfatidilkolinë 24%. Doza e saj e lartë përdoret për mirëqenien e organizmit në situatat ku nevojitet më shumë.

Vitaminat B promovojnë metabolizmin energjitik dhe funksionimin korrekt të sistemit nervor.

Ato gjenden në disa produkte shtazore, prandaj veganët dhe vegjetarianët shpesh paraqesin defiçite të tyre. Marrja e tyre këshillohet pas kurave me antibiotik.

Për të promovuar mirëqënien e përgjithshme në rastet e nevojës së shtuar apo mungesave ushqimore. E këshillueshme në dieta vegane ose vegjetariane. E përdorshme pas kurave me antibiotik.

Përdorimi: 1 kapsul në ditë me pak ujë ose ndonjë lëng  tjeter.

 

COSA CONTIENE: Group B vitamins, PABA, Phosphatidylcholine from Sunflower Lecithin.

Additional

Manufacturer BIOS LINE
sku2 BL7403
Quantity 60 tableta vegetali

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Principium Complesso B Forte

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1