More Views

Medisun SPF 50+

In stock

ALL 1,970.00
OR

shikim i shpejte

Krem dielli qe siguron mbrojtje maksimale me spf 50+. Kombinimi i filtrave mbron nga nje spekter i gjere rrezatimesh, UVA, UVB, drita e dukshme dhe rrezet infra te kuqe. Gjithashtu hidraton lekuren. Ka konsistence te lehte, jo te yndyrshme dhe eshte rezistent ndaj ujit dhe djerse. Gjate riaplikimit ndihet i lehte sikur mos te keni vendosur gje ne lekure.


  Transporti
  Falas

  Pagesa Cash ne
  momentin e dorezimit

  Sold By
  Footwear Store
  0 / 5

  Details

  Krem dielli qe siguron mbrojtje maksimale me spf 50+. Kombinimi i filtrave mbron nga nje spekter i gjere rrezatimesh, UVA, UVB, drita e dukshme dhe rrezet infra te kuqe. Gjithashtu hidraton lekuren. Ka konsistence te lehte, jo te yndyrshme dhe eshte rezistent ndaj ujit dhe djerse. Gjate riaplikimit ndihet i lehte sikur mos te keni vendosur gje ne lekure.

  I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave, perfshire ato sensitive ndaj diellit. Eshte i tejdukshem ne lekure dhe nuk le mbetje te bardha.

  Additional

  Manufacturer ACM
  sku2 No
  Quantity 40 ml

  Komentet

  Write Your Own Review

  You're reviewing: Medisun SPF 50+

  Product Tags

  Product Tags

  Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

  Custom Tab 1

  Fastest Default - Product Custom Tab 1