More Views

NeoCistin PAC-A Protect

In stock

ALL 2,190.00
OR

shikim i shpejte

Formulë e re e përmirësuar me ekstrakt cranberry (amerikan) me nivel të lartë të tipit A ProAnthoCyanidins (PAC-A) të cilat nga studimet e fundit shkencore janë provuar se nxisin mirëqënien e rrugëve urinare. Formula është studiuar dhe përmirësuar në bashkëpunim me Universitetin e Padovës. Rikthen gjendjen e qetësisë gjatë çrregullimeve bezdisëse të traktit urinar.

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Formulë e re e përmirësuar me ekstrakt cranberry (amerikan) me nivel të lartë të tipit A ProAnthoCyanidins (PAC-A) të cilat nga studimet e fundit shkencore janë provuar se nxisin mirëqënien e rrugëve urinare. Formula është studiuar dhe përmirësuar në bashkëpunim me Universitetin e Padovës. Rikthen gjendjen e qetësisë gjatë çrregullimeve bezdisëse të traktit urinar.

Përdorimi:

3 tableta në ditë me pak ujë, 1 tablet sapo zgjoheni dhe 2 të tjera në mbrëmje përpara së të flini. Në rast se janë shqetësime që përsëriten, këshillohet të merren për një periudhe minimalisht 3-mujore. Gjithashtu rekomandohet të paktën 2 litra ujë në ditë.

Përbërësit:

D-Mannose, Cranberry fruit titrated with type A ProAnthoCyanidins, Coleus root, Melaleuca alternifolia essential oil (Tea tree oil) and Vitamin C.

 

Additional

Manufacturer BIOS LINE
sku2 No
Quantity 30 tableta

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: NeoCistin PAC-A Protect

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1