More Views

AGE FIGHTER EYE SERUM

SKU: WECARE20190100000335

In stock

ALL 2,710.00
OR

shikim i shpejte

AGE FIGHTER EYE SERUM
360° kundër - moshës, hidratues
Serum shumë hidratues, kundër moshës, për të forcuar shkëlqimin
Acid Hyaluronik
92% e përbërësve me origjinë natyrore

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Një kombinim me të vërtetë energjik, Serumi i syve Age Fighter ndihmon për të luftuar kundër linjave dehidratuese rreth konturit të syve. Ky serum përmban acid hialuronik për të luftuar shenjat e plakjes dhe për të hidratuar lëkurën. Lëkura do të duket më e re dhe konturi i syve do të duket e ngritur.

- Hidratim i dukshëm

- Tërheqje dhe zbutje

- Veti anti-plakje

- Lufton rrathët e errët dhe borsat e syve

Përdorimi: Aplikoheni në mëngjesin dhe / ose në mbrëmje në konturin e syve. Masazhojeni derisa të depërtohet në lëkurë. 

Additional

Manufacturer LA CURE BEAUTÉ (Paris)
sku2 9910
Quantity 15ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: AGE FIGHTER EYE SERUM

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1