More Views

BioKap 9.30 Nutricolor Delicato Rapid

In stock

ALL 1,640.00
OR

shikim i shpejte

Dizenjuar për njerëzit me kohë të kufizuar, BioKap Nutricolor Delicato Rapid ju lejon të mbuloni flokët gri më shpejt se produktet e tjera. Nga BioKap Research and Development, një patentë e re e cila rregullon ngjyrën dhe shkurton kohën në vetëm 10 minuta. Rezultati: ngjyrë perfekte, me shkëlqim dhe e ngrohtë!

Transporti
Falas

Pagesa Cash ne
momentin e dorezimit

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Ngjyra natyrale, të ngrohta dhe të shndritshme brenda 10 minutash.

Dizenjuar për njerëzit me kohë të kufizuar, BioKap Nutricolor Delicato Rapid ju lejon të mbuloni flokët gri më shpejt se produktet e tjera. Nga BioKap Research and Development, një patentë e re e cila rregullon ngjyrën dhe shkurton kohën në vetëm 10 minuta. Rezultati: ngjyrë perfekte, me shkëlqim dhe e ngrohtë!

Si e gjithë linja e BioKap Nutricolor, edhe linja Delicato Rapid gjithashtu përmban elementë që përkujdesen për flokët: vaj argani organik, i cili i ushqen thellesisht floket duke i bërë të butë e të shkëlqyeshëm, dhe kompleksi eksklusiv TricoRepair, i cili luan rol mbrojtës, ristrukturues dhe rigjenerues. Pa amonjak, resorcinë, paraben, para-phenylenediaminë dhe fragrancë, këto bojra janë të përshtashme për veganët , falë formulimit të kujdesshëm, dhe për njerëzit me lëkurë shumë të ndjeshme.

Nga sot 4 tonalitete të reja, për një linjë me 16 ngjyra të ndryshme.

Paketa përmban gjithçka që ju duhet: krem mbrojtës për vijën e flokve për të parandaluar shenjat e bojës në lëkurë, kremin, pelerinën dhe dorashkat e përshtashme për një aplikim profesional, shampo hidratuese e cila rikthen pH optimal të flokut. Si përfundim, një zonë e prerë në pjesën e pasme të shishes për të shmangur njollat në vendin përreth kur bëni aplikimin e bojës.

Për të mbuluar flokët gri në mënyrë perfekte brenda 10 minutave dhe për rezultat që zgjat.

Përdorimi: Bojrat e BioKap Nutricolor  janë praktike në përdorim: thjesht inseroni shishen e Nutriflux në zonën e prerë prapa kutisë dhe vendosni pelerinën mbrojtëse që përmban paketimi. Përzjeni përbërjën e tubit të bojës direkt në shishën e cila ju lejon ta aplikoni bojën drejt e në flokë.Lëreni për 10 minuta siç tregon fletëpalosja. Boja nuk është non-dip cream.

Zgjidhni tonalitetin në bazë të sasisë së fijeve të bardha e gri që keni në flokë duke ndjekur indikacionet të printuara në kuti. Mos përzjeni me ngjyra që kane kohë të ndryshme aplikimi. Asnjëherë mos e tejkaloni kohën e aplikimit.

 

 

COSA CONTIENE: Tricorepair® complex with rice proteins for a restructuring and regenerating action, willow extract that protects hair form UV rays and fruit lipophilicacids that protect the scalp during colour application. Due to its high content of unsaturated fatty acids and vitamin E, Argan oil protects, restructuresand makes damaged and brittle hair shiny.

Additional

Manufacturer BIOS LINE
sku2 NDR00930
Quantity 135 ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: BioKap 9.30 Nutricolor Delicato Rapid

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1