More Views

FERVIN solucion oral me pika

SKU: wecare2019010000006

In stock

ALL 2,964.00
OR

shikim i shpejte

Favorizon absorbimin e hekurit.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

FERVIN - Shtesë ushqimore me bazë ekstrakte bimore e cila shërben si nxitës në përthithjen maksimale dhe shfrytëzimin e hekurit në organizëm.

Një medikament natyral i aftë për të lehtësuar më shumë përthithjen dhe shfrytëzimin e hekurit dhe të ndërhyj në format difuze të anemisë. I dobishëm në bllokimin e mëlçisë, në gonorre, në sideremi dhe në proceset inflamatore testikulare. Gonxhet e tamariskut në formën e përgatitur hidroalkolike ashtu si është treguar nga Pol Henry, mjeku Belg, babai i Gemoterapise, veprojnë në nivelin e palcës së kockave dhe shpretkës, ku stimulojnë formimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe trombocitet, për shkak të rritjes së absorbimit të joneve të hekurit.

I dobishëm në të gjitha rastet kur depot e hekurit janë të ulura, me ose pa anemi të shprehur, për të përthithur në mënyre maksimale hekurin e marrë nga organizmi si në formën e ushqimeve ashtu edhe në formë medikamentoze.

Mënyra e përdorimit: 3-5 pika 2 herë në ditë (në mëngjes dhe në mbrëmje)

Additional

Manufacturer Erbenobili
sku2 No
Quantity flakon x 10ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: FERVIN solucion oral me pika

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1