More Views

DUOLYS EYE CONTOUR 15 ML

In stock

ALL 3,432.00
OR

shikim i shpejte

Krem për konturin e syve për të gjithë tipet e lëkurës.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

DUOLYS EYE CONTOUR

Krem i konturit të syve. Produkt për kujdesin e rrathëve të syve, i cili zbut rrudhat, redukton fryrjet e rrathëve të syve, dhe zbardh rrathët e erret të tyre. Produkt i përdorshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

Konturi i syve është veçanërisht një zonë sensitive, e cila është lehtësisht e prekshme nga shenjat e lodhjes ose të moshës. Falë kombinimit të substancave aktive, përfshire Vitaminën C dhe Vitaminën E si dhe peptideve, konturi i syve bëhet më i fortë, fryrjet e syve reduktohen në mënyre të dukshme dhe pigmentimi i zonave rreth syve reduktohet ndjeshëm.

Zona e brishtë rreth syve është njëherësh e mbrojtur dhe intensivisht e hidratuar. Rrudhat janë zbutur. Një efekt i menjëhershëm freskie, zbut dhe zbeh pamjen.

  • Kundër fryrjeve, kundër rrudhave dhe kundër rrathëve të zinj, në një produkt të vetëm
  • Një pamje rrezatuese
  • Ftoheni për një efekt të menjëhershëm freskie

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni kremin DUOLYS EYE CONTOUR në mëngjes dhe/ose në darkë, me prekje të lehta në të gjithë zonën rreth syve, nga brenda jashtë.

E mira e kësaj teknike është se stimulon fluksin e gjakut, duke lehtësuar procesin e penetrimit të substancave aktive

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: DUOLYS EYE CONTOUR 15 ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1