More Views

DUOLYS C.E SERUM 15ML

In stock

ALL 4,742.00
OR

shikim i shpejte

Serum Anti-Age me vitaminë C për moshën mbi 30-vjeç.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

DUOLYS C.E SERUM

Serum intensiv antioksidant.

Aleati më i mirë i lëkurave të plogta, ky serum ofron, një efikasitet të paarritshëm, falë përmbajtjes së lartë të tij të Vitaminës C të pastër, një antioksidant potent, për njerëz me moshë mbi 30 vjeç.

Formula dyfishe e saj, i krijon mundësinë DUOLYS C.E-së të stimuloje kundershtimin e shenjave të moshës, rrudhat edhe linjat, humbjen e fortësisë, shenjat kafe dhe plogështinë. 15% e Vitaminës C të pastër, bllokojnë veprimin e radikaleve të lira, riforcon prodhimin e kolagjenit dhe rigjallëron ngjyrën rrezatuese të lëkurës.

Që të ruaj qëndrueshmërinë e saj, Vitamina C është e izoluar në një dhomëz mbrojtëse. Çdo substancë aktive kështu, çliron me të gjithë fuqinë e saj veprimin e saj kundër-moshës në fytyrë qafë dhe dekolte, ndërkohë që lëkura qëndron e butë, edhe për lëkurat më të brishta. Ngjyra e lëkurës bëhet më e njëtrajtshme dhe rrezatuese, rrudhat zbehen dhe fytyra bëhet më e bukur.

  • Një përmbajtje e lartë e Vitaminës C(15%), e cila kundërshton fuqishëm moshën e lëkurës në mënyrë shumë të dukshme
  • Paketim i ri duo për efikasitet maksimal
  • E bën lëkurën më të fortë  

Mënyra e përdorimit:

Çdo mëngjes, në lëkuren e pastër, aplikoni disa pika serumi në të gjithë fytyrën qafën dhe dekoltenë. Hiqni pjesën e aluminit në fundin e serumit. Përzieni pluhurat e serumit duke shtypur membranën fleksibel në fundin e flakonit të serumit 2-3 herë. Tundeni flakonin 5-6 herë. Shtypni membranën fleksible, për të nxjerrë produktin jashtë dhe aplikoje atë në lëkure.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity flakon

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: DUOLYS C.E SERUM 15ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1