More Views

DEPIWHITE SPF 50 - 40ML

In stock

ALL 1,404.00
OR

shikim i shpejte

Krem me spf 50 për parandalimin e njollave kafe.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

DEPIWHITE S SPF 50

Fotombrojtës zbardhues i kujdesit të lëkurës, ky krem ofron mbrojtjen e lëkurës ndaj rrezeve UVA/UVB, për njollat e errëta të lokalizuara apo të shtrira në të gjithë sipërfaqen.

Krem dielli me një shkallë shumë të lartë mbrojtje, për fytyrën dekoltenë dhe duart, i cili mund të përdoret para dhe pas kujdesit dermatologjik, të mbrojë lëkurën delikate dhe të brishtë.

Falë kombinimit të filtrave organik dhe mineral DEPIWHITE S SPF 50+ ofron mbrojtjen maksimale për të gjithë spektrin UVA/UVB. Ky produkt i kujdesit, zotëron një veprim depigmentues plotësues, falë kombinimit të substancave aktive bimore, të cilat limitojnë mbiprodhimin e MELANINES dhe zbusin njollat kafe, ose limitojnë rishfaqjen e tyre.

Ai ka një strukturë të lehtë dhe të lëngshme dhe një formulë pa aromë, është i padukshëm në aplikim dhe është rezistent ndaj ujit, duke ofruar mbrojtje maksimale.

  • Produkt i përditshëm fotoprotektiv, për shenjat kafe të lëkurës
  • Rezistent ndaj ujit
  • Nuk le shenja të bardha

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni bujarisht, 30 minuta përpara daljes në diell. Ri-aplikoheni rregullisht, veçanërisht pas djersitjes,notit, apo vetefshirjes së kremit nga zonat e aplikuara më parë. Mos qëndroni në diell për një kohë relativisht të gjatë. Mbi-ekspozimi ndaj rrezeve të diellit, është i dëmshëm për shëndetin.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: DEPIWHITE SPF 50 - 40ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1