More Views

DEPIWHITE MASK 40ML

In stock

ALL 1,950.00
OR

shikim i shpejte

Maskë peeling-u zbardhuese e dizenjuar për të zbehur ose eliminuar njollat kafe dhe kufizuar rishfaqjen e tyre, përfshi dhe komplikacionet.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

DEPIWHITE MASK

Maske zbardhuese.

Kjo maske lëvore (që hiqet si lëvore nga lëkura) zbardhuese, është dizenjuar të zbus, ose të eliminoje njollat e errëta të lëkurës, të limitoj rishfaqjen e tyre dhe të njëtrajtësoj ngjyrën e lëkurës.

E destinuar për lëkura me njolla kafe ose të errëta, ajo formon një film të mbyllur në sipërfaqen e lëkurës, duke krijuar mundësinë e një penetrimi të thellë të substancave aktive. Lëkura e hiperpigmentuar reduktohet dhe zbardhet.

Lëkura njëtrajtëson ngjyrën e saj falë veprimit eksfoliues (heqjes shtresore)

  • Maskë fytyre depigmentuese dhe eksfoliuese
  • Vepron si në sipërfaqe ashtu edhe në thellësi falë acidit kojic
  • Ngjyrë lëkure e njëtrajtësuar

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një shtresë të hollë të maskës zbardhuese DEPIWHITE MASK, në zonën e interesuar. Ajo mund të hiqet me dorë si një pjese e vetme, mbasi të jetë lënë të thahet për 30 minuta.

Për të siguruar një rezultat maksimal, përsëriteni veprimin 2-3 here në javë, për 2-6 muaj dhe një herë në javë për një trajtim mbajtës në vazhdim.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity kuti

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: DEPIWHITE MASK 40ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1