More Views

DEPIWHITE EYE CONTUR GEL 15ML

In stock

ALL 1,404.00
OR

shikim i shpejte

I dizenjuar për kujdesin e kontureve të syrit, për zbardhjen e rrathëve të zinj dhe reduktimin e qeseve të syve.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

DEPIWHITE EYE CONTOUR GEL

Xhel për konturin e syve. Ky xhel zbut shenjat e errëta rreth konturit të syve (rrathët e zinj të syve), falë veprimit të tij zbardhues, ndërkohe që redukton fryrjen e syve, falë veprimit të vet dekogjestiv.

DEPIWHITE EYE GEL numëron një numër efektesh, në faktorët përgjegjës kryesor për formimin e rrathëve të zinj dhe fryrjeve të zonës rreth syve duke stimuluar midis të tjerash, mikroqarkullimin.

Pamja është e çlodhur, e bukur dhe rrezatuese.

  • Formula e vetme që vepron njëkohësisht në fryrjen dhe rrathët e zinj të syve.
  • Dekongjestive
  • Efekt freskues në aplikim
  • Rivendos pamjen rrezatuese

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni DEPIWHITE EYE CONTOUR GEL në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën rreth syve.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: DEPIWHITE EYE CONTUR GEL 15ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1