More Views

DEPIWHITE CREAM 40ML

In stock

ALL 1,950.00
OR

shikim i shpejte

Krem zbardhues i dizenjuar për të zbehur ose eliminuar njollat kafe dhe kufizuar rishfaqjen e tyre, përfshi dhe komplikacionet.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

DEPIWHITE CREAM

Krem kundër njollave të errëta. Ky krem ndihmon zhdukjen e njollave të errëta, siç janë Kloasmat (njolla që shkaktohen për shkak të hiperpigmentimit prej ndryshimeve hormonale) dhe njolla të mëlçisë. Falë kombinimit të substancave aktive specifike, DEPIWHITE zbut ose eliminon njollat e errëta, limiton rishfaqjen e tyre dhe njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës, duke rregulluar prodhimin e melaninës kafe, njolla-formuese, falë tre veprimeve sinergjiste të saj:

  1. Reduktimit të prodhimit të melaninës
  2. Eliminimit të melaninës ekzistuese epidermale
  3. Stimulimin e biodegradimit të melaninës
  • ACM ka patentën e parë si aktivizues i biodegradimit të melaninës
  • Një kombinim i substancave aktive të afta të veprojnë në të gjitha stadet e melanogjenezës
  • Unifikon tonin e lëkurës

Mënyra e përdorimit: Aplikoheni intensivisht DEPIWHITE CREAM kundër njollave të errëta, vetëm një herë në ditë, në zonat e interesuara, të qafës fytyrës dhe dekoltesë dhe vetëm në zonat e vogla për 2-6 muaj.

Additional

Manufacturer ACM
sku2 No
Quantity tubet

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: DEPIWHITE CREAM 40ML

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1