More Views

COLONVIN solucion oral

In stock

ALL 2,574.00
OR

shikim i shpejte

Redukton acarimin e zorrës së trashë. E dobishme në rastet e kolitit. Kontrollon problemet gastrointenstinale. Mbron mukozën e zorrëve.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

COLONVIN - Shtesë ushqimore me bazë ekstrakte bimore e cila shërben për të:

  • Reduktuar acarimin e zorrës së trashë 
  • E dobishme në rastet e kolitit 
  • Kontrollon problemet  gastrointenstinale
  • Mbron mukozën e zorrëve

Kombinime bimore të afta që të favorizojnë dhe të mbështesin proceset fiziologjike të aparatit tretës. Colonvin rivesh mukozën e aparatit tretës me një shtresë viskoze-mbrojtëse që zbut të gjitha irritimet e çfarëdolloj natyre (mekanike , termike, kimike) në lidhje me pjesën zbritëse të zorrës së trashë.

Mënyra e përdorimit: Ne rekomandojmë 3g produkt e barabartë me 1 luge çaji, dy herë në ditë (në mëngjes dhe në mbrëmje), e cila duhet marrë më mirë pas ngrënies me pak ujë të ngrohtë.

Additional

Manufacturer Erbenobili
sku2 No
Quantity flakon x 100g

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: COLONVIN solucion oral

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1