More Views

Active Energy IBISCO 50ml-PHIL

SKU: WECARE20190100000342

In stock

ALL 4,134.00
OR

shikim i shpejte

Formula Aktive Energy nga PHIL PHARMA®, me filtrin mbrojtës kundër papastërtive, hidraton lëkurën, neutralizon radikalet e lira dhe siguron një pamje më kompakte dhe rrezatuese.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

Formula Aktive Energy nga PHIL PHARMA®, me filtrin mbrojtës kundër papastërtive, hidraton lëkurën, neutralizon radikalet e lira dhe siguron një pamje më kompakte dhe rrezatuese.

Rekomandohet për personat që jetojnë në zonat urbane, zonat me ndotje dhe stres metropolitan. Energjia aktive është e dizenjuar duke përdorur vlerat natyrale të likopeneve për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet të shkaktuara nga papastërtitë. Formulimi Tri-kompleks me Acid Hyaluronik ndihmon në rivendosjen  e elasticitetit dhe hidratimin e lëkurës, ndërsa Acidi Lipoik dhe Koenzima Q10 veprojnë si antioksidantë për të ofruar lëkurë rrezatuese, të shndritshme dhe të hidratuar.

Aloe vera e përfshirë në formulim ndihmon lëkurën të parandalojë irritimet falë vetive anti-inflamatore.

EFEKTET:

Mbrojtje hidratuese dhe antioksiduese me veprim kundër papastërtive. Siguron qeliza energjike me mbrojtje kundër papastërtive dhe përmirëson rikthimin e qelizave duke përforcuar tonin e lëkurës. Vendosje, rifreskim dhe rivitalizim i make-up, ndërsa lufton lëkurën e thatë.

PËRDORIMI:

1. Mbushni pajisjen SKIN UP®  CLASSIC me të paktën 1 ml të produktit.

2. Sprucojeni direkt në lëkurë nën ose mbi make-up

Rekomandohen të paktën 4 aplikime ne ditë për përfitime kundër plakjes (Pajisja fiket vetë automatikisht pas 15 sekondave,e barabartë me një aplikim.

REKOMANDOHET PËRDORIM I PËRDITSHËM PËR TË PASUR REZULTAT ME EFEKT AFATGJATË.

Additional

Manufacturer SKIN UP by PHIL PHARMA
sku2 No
Quantity 50ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: Active Energy IBISCO 50ml-PHIL

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1