More Views

SOFT HAIR 200ml

In stock

ALL 2,633.00
OR

shikim i shpejte

I ruan flokët të butë, të imët dhe të pa ngatërruara, duke ofruar shkëlqim natyral dhe elasticitet.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

VETITË: Ushqen të gjitha llojet e flokëve. I ruan flokët të butë, të imët dhe të pa ngatërruara, duke ofruar shkëlqim natyral dhe elasticitet. Mbron ngjyrën.

Mënyra e përdorimit: Mund të aplikohet në flokë të thatë dhe të lagur. Rekomandohet aplikim i përditshëm. Mund të përdoret edhe në krehje. Për të gjitha tipet e flokëve.
Për efektivitet optimal duhet të aplikohet njëtrajtësisht duke sprucuar në distancë max prej 20cm. Koha e sprucimit varet nga niveli i dehidratimit të flokëve që do të trajtohen.

Additional

Manufacturer RUEBER
sku2 No
Quantity Flakon 200ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: SOFT HAIR 200ml

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1