More Views

VASODIL MINOL PONTECIADO

In stock

ALL 3,032.00
OR

shikim i shpejte

Rikuperon numrin më të madh të flokëve. Aktivizues, rrit fluksin e gjakut, ka një efekt vazodilatator. Kundër rënies së flokëve.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

VETITË: Jep një rritje të temperaturës lokale, duke nxitur qarkullimin e gjakut dhe duke aktivizuar bulbet anemike, atrofike dhe të kequshqyera. Rikuperon numrin më të madh të flokëve. Aktivizues, rrit fluksin e gjakut, ka një efekt vazodilatator. Kundër rënies së flokëve.

INDIKACIONET: Pasi procesi i rënies së flokëve është nën kontroll (toksinat, dehidratimi) ai rikonstrukton dhe ushqen folikujt e flokëve. Mund të aplikohet në të gjitha tipet e lëkurës dhe flokëve, duke qenë se përbërësit e tij aktiv veprojnë në të gjithë sistemin e folikulit të flokëve.

PËRBËRËSIT: Alcohol Denat., Aqua, Niacinamide, Urea, Undecylenic Acid, Tioxolone, Menthol, Imidazol, Parfum*, Lactic Acid, C.I. 19140, 16035 *(Cinnamomum Zeylanicum Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Arvensis Oil, Thymus Vulgaris Oil).

Mënyra e përdorimit: Një ose dy aplikime në ditë, preferohet në mëngjes dhe mbrëmje. Përdoreni sipas udhëzimeve të farmacistit.

Additional

Manufacturer RUEBER
sku2 No
Quantity 12 Ampula

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: VASODIL MINOL PONTECIADO

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1