More Views

VICAPTEINA 28 patches

In stock

ALL 5,905.00
OR

shikim i shpejte

 Për mbrojtjen e rënies së përkohshme dhe të vazhdueshme të flokut, të rënda ose të lehta, për të dyja gjinitë me densitet të ulët të flokëve ose flokë shumë të hollë me rritje të pakët.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

VETITË: Bllokon enzimën 5-alfa-reduktaze që është përgjegjëse për rënien e parakohshme të flokut. Nxit rritjen e flokëve të reja. Redukton në mënyrë të konsiderueshme yndyrën e skalpit. Mbron qelizat e flokëve nga maturimi i parakohshëm.

INDIKACIONET: Për mbrojtjen e rënies së përkohshme dhe të vazhdueshme të flokut, të rënda ose të lehta, për të dyja gjinitë me densitet të ulët të flokëve ose flokë shumë të hollë me rritje të pakët.

PËRBËRËSIT: Acrylates Copolymer, Ruscus Aculeatus Extract, Polysorbate 80. Cysteine HCL, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Vítis Vinifera Extract, Maltodextrin. Adenosine, Glycerin, Bambusa Vulgaris Sap Extract.

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një patch në pjesën e sipërme të shpinës afër qafës. Hiqeni patchin dhe aplikoni një të ri çdo ditë, duke e lënë atë të veproj për 8 orë, larg nga pozicioni i aplikimit të mëparshëm. Trajtimi mund të vazhdoj deri në 35 ditë. Pas kësaj periudhe ndërpriteni aplikimin për 15 ditë dhe përsëriteni 25 ditë të tjera. Mund të përsëritet gjatë periudhës së një viti.

Additional

Manufacturer RUEBER
sku2 No
Quantity Kuti me 28 patches

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: VICAPTEINA 28 patches

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1