More Views

TONICO VASODIL MINOL 150ml

In stock

ALL 2,633.00
OR

shikim i shpejte

Për rikonstruktimin dhe ushqyerjen e flokëve, duke rritur fluksin e gjakut. Ideal për përdorim në të gjitha tipet e lëkurës dhe flokëve, pasi përbërësit aktiv të tij (aminoacide, liposome, vasodilator) veprojnë në të gjithë sistemin papilare dhe folikular të flokëve. Kundër rënies së flokëve.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

VETITË: Ushqen bulbet e flokëve. Aktivizon bulbin e flokëve anemik, atrofik dhe të paushqyer, duke vepruar në flokë të rinj dhe duke stimuluar fazën katagene, nga ana tjetër mban nën kontroll ato në fazën anagene.

INDIKACIONET: Për rikonstruktimin dhe ushqyerjen e flokëve, duke rritur fluksin e gjakut. Ideal për përdorim në të gjitha tipet e lëkurës dhe flokëve, pasi përbërësit aktiv të tij (aminoacide, liposome, vasodilator) veprojnë në të gjithë sistemin papilare dhe folikular të flokëve. Kundër rënies së flokëve.

PËRBËRËSIT: Alcohol Denat., Aqua, Niacinamide, Urea, Undecylenic Acid, Tioxolone, Menthol, Imidazol, Lactic Acid, C.l. 19140, 16035.

Mënyra e përdorimit: Një ose dy aplikime çdo ditë në skalp të thatë, duke ushtruar presion maksimal për të dhënë një masazhim të mirë. Përdoreni sipas udhëzimeve të farmacistit.

Additional

Manufacturer RUEBER
sku2 No
Quantity Flakon 150ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: TONICO VASODIL MINOL 150ml

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1