More Views

TONICO LIPOACID-T 150ml

In stock

ALL 2,633.00
OR

shikim i shpejte

Për problemet seborroike që yndyrosin flokët dhe krijojnë zbokth. Gjithashtu e përshtatshme për lëkurë dhe flokë të yndyrshëm. Kundër rënies së flokëve të shkaktuar nga problemet seborroike.

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

VETITË: Rregullon prodhimin e yndyrës, duke mbajtur balancën midis lëkurës dhe gjëndrave yndyrore.

INDIKACIONET: Për problemet seborroike që yndyrosin flokët dhe krijojnë zbokth. Gjithashtu e përshtatshme për lëkurë dhe flokë të yndyrshëm. Kundër rënies së flokëve të shkaktuar nga problemet seborroike.

PËRBËRËSIT: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Tioxolone, Citric Acid, Salicylic Acid, Linalool, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine, C.I. 42090.

Mënyra e përdorimit: Një ose dy aplikime çdo ditë nëskalp të thatë,duke ushtruar presion maksimal për tëdhënenjëmasazhim të mirë. Përdoreni sipas udhezimeve të farmacistit.

Additional

Manufacturer RUEBER
sku2 No
Quantity Flakon 150ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: TONICO LIPOACID-T 150ml

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1