More Views

TONICO FANCY 150ml

In stock

ALL 2,633.00
OR

shikim i shpejte

Për zbokth të thatë dhe lëkurë të thatë. Ka veti të fuqishme hidratuese, veçanërisht për rastet e grumbullimit të tepërt të qelizave të vdekura në lëkurë të dehidratuar

Sold By
Footwear Store
0 / 5

Details

VETITË: Produkt me depërtim dhe efekt të menjëhershëm në lëkurë, duke e hidratuar atë në thellësi. Ka një efekt riparues në lëkurën që është prekur nga dehidratimi i thellë. Përveç mbrojtjes ndaj produkteve kimike agresive (lyejra,stilimet, etj.), vepron gjithashtu kundër efektit të djersitjes ose kontaktit të tepërt me ujin (plazhi, pishina). Rezultatet janë spektakolare.

INDIKACIONET: Për zbokth të thatë dhe lëkurë të thatë. Ka veti të fuqishme hidratuese, veçanërisht për rastet e grumbullimit të tepërt të qelizave të vdekura në lëkurë të dehidratuar, e cila shkakton tharjen e shtresës corneum, e cila nga ana tjetër dëmton folikulin dhe bulbin kapilar nga dehidratimi dhe mungesa e komplekseve vitaminike. Kundër rënies së flokëve të shkaktuar nga dehidratimi.

PËRBËRËSIT: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Urea, Calcium Pantothenate, Niacinamide, Coumarin, Piridoxine HCI, Cianocobalamin, Ascorbic Acid, Riboflavin, Lactic Acid, Sodium Hydroxide.

Mënyra e përdorimit: Një ose dy aplikime në skalp të thatë çdo ditë, duke ushtruar presion maksimal për të dhënë një masazhim të mirë. Përdoreni sipas udhëzimeve të farmacistit.

Additional

Manufacturer RUEBER
sku2 No
Quantity Flakon 150ml

Komentet

Write Your Own Review

You're reviewing: TONICO FANCY 150ml

Product Tags

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Custom Tab 1

Fastest Default - Product Custom Tab 1